Genuine OEM 24W DA24NM130 77GR6 KTCCJ USB Charger for DELL Venue 11 8 7 Pro
All Products, Laptop Components, Most Popular, New Arrival
Out of stock
Categories: All Products, Laptop Components, Most Popular, New Arrival
| Weight | 0,12 kg |
|---|---|
| Compatible Brand | For Dell |
| Brand | Dell |
| Type | AC/Standard |
| Color | Black |
| Voltage | 19.5 V |
| Output Current | 1.2A |
| Compatible Model | Dell Venue |
| MPN | 77GR6,77GR6 KTCCJ |
| Compatible Product Line | Dell Venue |
| ConditionID | 3000 |
| ConditionDisplayName | Used |
Be the first to review “Genuine OEM 24W DA24NM130 77GR6 KTCCJ USB Charger for DELL Venue 11 8 7 Pro” Cancel reply